Nazwisko |
Imiona |
Wiek |
Gmina |
Komitet Wyborczy |
Partia |
Jarmuziewicz |
Edward Jan |
50 |
Adamówka |
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
|
Szewczyk |
Antoni |
54 |
Adamówka |
KW WYBORCÓW NASZA GMINA ADAMÓWKA |
|
Pomykała |
Agata |
42 |
Baligród |
KW WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ |
Platforma Obywatelska |
Stępień |
Robert |
48 |
Baligród |
KW WYBORCÓW "ROZWOJU GMINY BALIGRÓD" |
|
Bałaban |
Mariusz Józef |
41 |
Besko |
KW WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BESKO |
Polskie Stronnictwo Ludowe |
Lorenc |
Bogumiła Lucyna |
50 |
Białobrzegi |
KW WYBORCÓW SAMORZĄDNI RAZEM |
|
Masłoń |
Franciszek |
51 |
Białobrzegi |
KW WYBORCÓW "ROZWÓJ GMINY" |
|
Góralewicz |
Jerzy Zenon |
53 |
Bircza |
KW WYBORCÓW POWIATOWE FORUM SAMORZĄDOWE PRAWICY |
|
Żydownik |
Józef Zbigniew |
51 |
Bircza |
KW WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA BIRCZA |
|
Serafin |
Sławomir Andrzej |
36 |
Bojanów |
KW WYBORCÓW "ZIEMIA BOJANOWSKA" |
|
Błażejowski |
Władysław Edward |
52 |
Borowa |
KW WYBORCÓW "BOROWA-WSPÓLNA SPRAWA" |
|
Karmelita |
Ryszard Piotr |
67 |
Brzyska |
KW WYBORCÓW WISŁOKA-LIWOCZ "NADZIEJA" |
|
Lenartowicz |
Józef |
59 |
Brzyska |
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
|
Papciak |
Ryszard |
56 |
Brzyska |
KW WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY BRZYSKA |
|
Papciak |
Rafał |
33 |
Brzyska |
KW WYBORCÓW "RAZEM DLA GMINY BRZYSKA" |
|
Warchoł |
Andrzej Krzysztof |
51 |
Borowa |
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
Prawo i Sprawiedliwość |
Błażejowski |
Piotr |
54 |
Bukowsko |
KW WYBORCÓW BUKOWSKO RAZEM |
|
Czyż |
Andrzej Stanisław |
45 |
Chłopice |
KW WYBORCÓW NASZA GMINA |
|
Tkaczyk |
Bogusław Wiesław |
52 |
Chłopice |
KW WYBORCÓW SAMORZĄDNI |
|
Winiarski |
Marek Stanisław |
50 |
Chłopice |
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
Prawo i Sprawiedliwość |
Dubaj |
Zdzisława |
49 |
Chmielnik |
KW WYBORCÓW "NASZA PRZYSZŁOŚĆ ZALEŻY OD NAS" |
|
Grad |
Krzysztof Paweł |
41 |
Chmielnik |
KW WYBORCÓW KRZYSZTOFA GRADA |
|
Mackiewicz |
Jan Ryszard |
49 |
Chmielnik |
KW WYBORCÓW JANA MACKIEWICZA |
|
Koniecki |
Andrzej Walenty |
52 |
Chorkówka |
KW WYBORCÓW "NASZA GMINA CHORKÓWKA" |
Polskie Stronnictwo Ludowe |
Krężałek |
Kazimierz Zygmunt |
58 |
Chorkówka |
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
Prawo i Sprawiedliwość |
Wierzbicki |
Jakub Marcin |
32 |
Cisna |
KW WYBORCÓW GMINA CISNA WSPÓLNA SPRAWA |
|
Galek |
Eugeniusz Jan |
54 |
Cmolas |
KW WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA ROZWOJU |
|
Mokrzycki |
Krzysztof |
38 |
Cmolas |
KW WYBORCÓW OJCZYZNA-WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
|
Chudy |
Józef |
49 |
Czarna |
KW WYBORCÓW "SAMORZĄD GMINNY" |
Polskie Stronnictwo Ludowe |
Czuchra |
Krzysztof |
41 |
Czarna |
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
|
Dobrzański |
Edward Łukasz |
57 |
Czarna |
KW WYBORCÓW NASZA GMINA CZARNA |
|
Kramarz |
Tadeusz Kazimierz |
52 |
Czarna |
KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
|
Piotrowicz |
Maria |
36 |
Czarna |
KW WYBORCÓW RAZEM |
|
Rogacki |
Marcin Marek |
32 |
Czarna |
KW BIESZCZADZKIEGO STOWARZYSZENIA SAMORZĄDOWEGO W USTRZYKACH DOLNYCH |
|
Woś |
Agnieszka Mariola |
31 |
Czarna |
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP |
|
Getinger |
Leon |
55 |
Czermin |
KW WYBORCÓW "SOŁTYSÓW I STRAŻAKÓW GMINY CZERMIN" |
|
Łaz |
Jerzy Jan |
58 |
Czermin |
KW WYBORCÓW "RAZEM" GMINA CZERMIN |
|
Skawiński |
Antoni |
54 |
Czermin |
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
|
Gierlak |
Stanisław Józef |
55 |
Czudec |
KW WYBORCÓW ZIEMI CZUDECKIEJ |
|
Rokosz |
Stanisław Józef |
60 |
Dębica |
KW WYBORCÓW NASZA GMINA DĘBICA |
|
Gierut |
Stanisław Andrzej |
55 |
Dębowiec |
KW WYBORCÓW SAMORZĄDOWA AKCJA WYBORCÓW |
|
Staniszewski |
Zbigniew |
48 |
Dębowiec |
KW WYBORCÓW "PRAWORZĄDNOŚĆ" |
|
Stój |
Marek Michał |
50 |
Dębowiec |
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
|
Kędra |
Jan |
52 |
Domaradz |
KW WYBORCÓW WSI BARYCZ-DOMARADZ-GOLCOWA |
|
Leń |
Zbigniew |
45 |
Domaradz |
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
Prawo i Sprawiedliwość |
Pilch |
Jan Alfons |
59 |
Domaradz |
KW WYBORCÓW DLA GMINY DOMARADZ |
|
Wesołowski |
Ryszard Stanisław |
52 |
Domaradz |
KW WYBORCÓW RAZEM Z LUDŹMI |
|
Babiś |
Kazimierz Augustyn |
54 |
Dubiecko |
KW WYBORCÓW K.BABISIA PRO PUBLICO BONO DLA DOBRA WSPÓLNEGO |
|
Blecharczyk |
Zbigniew |
53 |
Dubiecko |
KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
Polskie Stronnictwo Ludowe |
Szymańska |
Ewa Barbara |
32 |
Dubiecko |
KW WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA DOLINY SANU |
|
Adamski |
Jerzy Ferdynand |
53 |
Dydnia |
KW WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA ROZWOJU GMINY DYDNIA |
|
Chrobak |
Adam |
44 |
Dynów |
KW WYBORCÓW SOŁTYSÓW GMINY DYNÓW |
|
Klecha |
Krzysztof |
47 |
Dzikowiec |
KW WYBORCÓW TROSKA O PRZYSZŁOŚĆ |
|
Trześniowski |
Jan |
45 |
Dzikowiec |
KW WYBORCÓW OJCZYZNA-WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
|
Mirowski |
Ryszard |
56 |
Fredropol |
KW WYBORCÓW RYSZARD MIROWSKI |
|
Śnieżek |
Mariusz |
36 |
Fredropol |
KW WYBORCÓW ŚNIEŻEK |
|
Wasyłeczko |
Zenon |
52 |
Fredropol |
KW WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA DOLINY SANU |
|
Ziarnik |
Jan |
42 |
Frysztak |
KW WYBORCÓW GOSPODARNI I SAMORZĄDNI |
|
Pieniążek |
Grażyna Maria |
44 |
Gać |
KW WYBORCÓW LEPSZE JUTRO |
|
Zubek |
Tadeusz Stefan |
55 |
Gać |
KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
Polskie Stronnictwo Ludowe |
Burek |
Roman Ryszard |
46 |
Gawłuszowice |
KW WYBORCÓW ROMANA BUREK |
|
Kurowska |
Danuta Agnieszka |
43 |
Gawłuszowice |
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
|
Nowak |
Jan |
62 |
Gawłuszowice |
KW WYBORCÓW JANA NOWAKA |
|
Grzegorzek |
Marian |
57 |
Gorzyce |
KW WYBORCÓW WSPÓLNOTA PRAWICY |
|
Krawiec |
Stanisław Jan |
61 |
Gorzyce |
KW WYBORCÓW GMINA RÓWNYCH SZANS |
|
Myśliwy |
Janusz Stanisław |
47 |
Gorzyce |
KW WYBORCÓW NIEZALEŻNI GORZYCE |
|
Stasiak |
Andrzej |
53 |
Gorzyce |
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
|
Dąbek |
Mirosław Stanisław |
36 |
Grębów |
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
Prawo i Sprawiedliwość |
Paduch |
Zuzanna |
57 |
Grębów |
KW WYBORCÓW NASZA GMINA GRĘBÓW |
|
Skóra |
Kazimierz Stanisław |
47 |
Grębów |
KW WYBORCÓW GMINA XXI WIEKU |
Platforma Obywatelska |
Chmura |
Jacek |
40 |
Grodzisko Dolne |
KW WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA GRODZISKO DOLNE |
|
Jakiel |
Stanisław |
53 |
Haczów |
KW WYBORCÓW "SAMORZĄDNI" |
|
Sokołowski |
Robert Adam |
45 |
Haczów |
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP |
Platforma Obywatelska |
Szuber |
Ryszard |
54 |
Haczów |
KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
|
Bździuch |
Henryk |
55 |
Harasiuki |
KW WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO-GOSPODARCZE |
|
Lewientowicz |
Ryszard |
46 |
Horyniec-Zdrój |
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP |
|
Serkis |
Robert Marek |
35 |
Horyniec-Zdrój |
KW WYBORCÓW HORYNIEC-ZDRÓJ 2010 |
|
Stasicki |
Andrzej |
42 |
Horyniec-Zdrój |
KW WYBORCÓW LEPSZA GMINA LEPSZE ŻYCIE |
|
Urban |
Ryszard |
47 |
Horyniec-Zdrój |
KW WYBORCÓW NASZA GMINA NASZA PRZYSZŁOŚĆ |
|
Dykiel |
Mirosław Marian |
30 |
Hyżne |
KW WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW |
|
Kotarba |
Bogusław Stanisław |
48 |
Hyżne |
KW WYBORCÓW "WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ" |
|
Kuchta |
Bartłomiej |
35 |
Hyżne |
KW WYBORCÓW WSPÓLNOTA |
|
Majchrowski |
Klaudiusz Andrzej |
28 |
Hyżne |
KW WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY W GMINIE |
|
Wojtyło |
Krystyna Helena |
44 |
Hyżne |
KW WYBORCÓW - "BLIŻEJ LUDZI" |
|
Jakubiec |
Jerzy Jan |
51 |
Iwierzyce |
KW WYBORCÓW POROZUMIENIE GOSPODARCZO-SAMORZĄDOWE |
Polskie Stronnictwo Ludowe |
Mucha |
Bogusław Józef |
44 |
Iwierzyce |
KW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE |
|
Stasiewicz |
Paweł |
43 |
Iwierzyce |
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
|
Flis |
Andrzej Mariusz |
38 |
Jarocin |
KW WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO-GOSPODARCZE |
|
Gęśla |
Tadeusz Stanisław |
50 |
Jarocin |
KW WYBORCÓW NIŻAŃSKI BLOK WYBORCZY |
|
Noworyta |
Piotr |
37 |
Jarocin |
KW WYBORCÓW PIOTREK |
|
Walczak |
Zbigniew Jan |
55 |
Jarocin |
KW WYBORCÓW WYBORY SAMORZĄDOWE JAROCIN 2010 |
|
Kałamarz |
Roman |
59 |
Jarosław |
KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
|
Ćwiąkała |
Marek Michał |
55 |
Jasienica Rosielna |
KW WYBORCÓW BLOK RÓWNYCH SZANS |
|
Górniak |
Ewa Bernadeta |
27 |
Jasienica Rosielna |
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
|
Pankiewicz |
Stanisław Leon |
61 |
Jasło |
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
|
Kaczor |
Maria |
64 |
Jaśliska |
KW WYBORCÓW GMINA DLA WSZYSTKICH |
|
Lorenc |
Ignacy |
56 |
Jaśliska |
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
|
Krawiec |
Krzysztof |
35 |
Jeżowe |
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
|
Lesiczka |
Gabriel |
57 |
Jeżowe |
KW WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO-GOSPODARCZE |
Polskie Stronnictwo Ludowe |
Stępak |
Marek |
46 |
Jeżowe |
KW WYBORCÓW SOLIDARNA GMINA |
|
Kita |
Władysław |
59 |
Jodłowa |
KW WYBORCÓW WSPÓLNOTA ZIEMI DĘBICKIEJ |
|
Mucha |
Robert Dariusz |
43 |
Jodłowa |
KW WYBORCÓW JODŁOWA |
|
Bugiel |
Ryszard Kazimierz |
52 |
Kamień |
KW WYBORCÓW NASZA GMINA RAZEM |
|
Bielawka |
Stanisław Dobrogniew |
55 |
Komańcza |
KW WYBORCÓW "WSPÓLNA SPRAWA" 2 |
|
Prajsnar |
Zbigniew Andrzej |
58 |
Korczyna |
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
Prawo i Sprawiedliwość |
Roman |
Stanisław Antoni |
61 |
Korczyna |
KW WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE GMINA NASZYM DOMEM |
|
Zych |
Jan Władysław |
55 |
Korczyna |
KW WYBORCÓW W TROSCE O DOBRO WSPÓLNE |
|
Kowalski |
Jerzy Kazimierz |
63 |
Krasiczyn |
KW WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA KRASICZYN |
Polskie Stronnictwo Ludowe |
Kurasz |
Jacek Grzegorz |
34 |
Krasiczyn |
KW WYBORCÓW NASZA GMINA KRASICZYN |
|
Błotko |
Violetta Maria |
42 |
Krasne |
KW WYBORCÓW - GMINA DLA LUDZI |
|
Maternia |
Alfred |
56 |
Krasne |
KW WYBORCÓW "BLOK WYBORCZY NIEZALEŻNI" |
|
Wiśniewski |
Jerzy Jan |
46 |
Krasne |
KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
Polskie Stronnictwo Ludowe |
Koszler |
Cecylia Wiktoria |
52 |
Krempna |
KW WYBORCÓW ŚMIAŁO KU NOWEMU |
|
Maciejczyk |
Elżbieta |
53 |
Krempna |
KW WYBORCÓW "NASZA KREMPNA" |
|
Miśkowicz |
Kazimierz Jan |
52 |
Krempna |
KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
|
Wąsowicz |
Paweł Piotr |
31 |
Krempna |
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
Prawo i Sprawiedliwość |
Omachel |
Jan Marian |
54 |
Krościenko Wyżne |
KW WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE KROŚCIENKO WYŻNE |
|
Pelczar |
Marcin Szczepan |
33 |
Krościenko Wyżne |
KW WYBORCÓW ROZWOJU GMINY KROŚCIENKO WYŻNE |
|
Zygarowicz |
Agnieszka Katarzyna |
33 |
Krościenko Wyżne |
KW WYBORCÓW "RZETELNIE I OD NOWA" |
|
Kak |
Leszek |
51 |
Krzeszów |
KW WYBORCÓW GMINA PRZYJAZNA |
|
Nowakowski |
Stanisław |
47 |
Krzeszów |
KW WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO-GOSPODARCZE |
|
PAWŁOWSKI |
Ryszard Stanisław |
59 |
Krzywcza |
KW WYBORCÓW SAMORZĄDOWA ZIEMIA PRZEMYSKA |
|
SOBOL |
Wojciech Adam |
55 |
Krzywcza |
KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
|
SZPYTMAN |
Witold |
41 |
Krzywcza |
KW WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA DOLINY SANU |
|
Halesiak |
Tadeusz |
62 |
Kuryłówka |
KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
Polskie Stronnictwo Ludowe |
Staroń |
Stanisław |
44 |
Kuryłówka |
KW WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE PRAWICY |
|
Grenda |
Adam |
52 |
Laszki |
KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
Polskie Stronnictwo Ludowe |
Procki |
Krzysztof |
39 |
Laszki |
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
|
Błądek |
Lesław Wawrzyniec |
54 |
Leżajsk |
KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
Polskie Stronnictwo Ludowe |
Czarniecki |
Miron |
46 |
Leżajsk |
KW WYBORCÓW - GMINA NASZA WSPÓLNA SPRAWA |
|
Sobejko |
Krzysztof Bogusław |
43 |
Leżajsk |
KW WYBORCÓW - CZAS NA ZMIANĘ |
|
Tołpa |
Mieczysław |
46 |
Leżajsk |
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
Prawo i Sprawiedliwość |
Duda |
Bogusław |
48 |
Lubenia |
KW WYBORCÓW ODNOWY GMINY LUBENIA |
|
Skoczylas |
Adam |
38 |
Lubenia |
KW WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA LUBENIA |
|
Warzybok |
Adam |
52 |
Lubenia |
KW WYBORCÓW TWOJA GMINA |
|
Dudka |
Feliks |
48 |
Lutowiska |
KW WYBORCÓW STRAŻACY OCHOTNICY GMINY LUTOWISKA |
|
Mróz |
Krzysztof Jacek |
48 |
Lutowiska |
KW WYBORCÓW BSS PRZYJAZNY BIESZCZADOM |
|
Łoza |
Zbigniew |
54 |
Łańcut |
KW WYBORCÓW "SAMORZĄD GMINY ŁAŃCUT" |
|
Bździkot |
Dariusz Stanisław |
46 |
Majdan Królewski |
KW WYBORCÓW OJCZYZNA-WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
|
Fudali |
Tadeusz |
47 |
Majdan Królewski |
KW WYBORCÓW GMINA DLA LUDZI |
|
Wilk |
Jerzy |
48 |
Majdan Królewski |
KW WYBORCÓW NASZA GMINA MAJDAN KRÓLEWSKI |
|
Bar |
Tadeusz |
56 |
Markowa |
KW WYBORCÓW MARKOWA- NASZA MAŁA OJCZYZNA |
|
Kuźniar |
Zbigniew Czesław |
57 |
Markowa |
KW WYBORCÓW "SAMORZĄD GMINY MARKOWA" |
|
Kuźniar |
Lucjan |
52 |
Markowa |
"KW WYBORCÓW NOWOCZESNA GMINA" |
|
Pasternak |
Stanisław |
47 |
Markowa |
KW WYBORCÓW TRADYCJA, ROZWÓJ i PROMOCJA GMINY |
|
Iwasieczko |
Marek Marian |
53 |
Medyka |
KW WYBORCÓW MARKA IWASIECZKO |
|
Kulaszka |
Wojciech Andrzej |
48 |
Medyka |
KW WYBORCÓW WOJCIECH KULASZKA |
|
Jureczko |
Piotr |
44 |
Miejsce Piastowe |
KW WYBORCÓW "PRAWORZĄDNOŚĆ I UCZCIWOŚĆ" |
|
Klara |
Marek |
31 |
Miejsce Piastowe |
KW WYBORCÓW "WSPÓLNA GMINA 2014" |
|
Szczambura |
Eugeniusz Mirosław |
52 |
Miejsce Piastowe |
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
|
Babula |
Zbigniew Jerzy |
59 |
Mielec |
KW WYBORCÓW "GMINA DLA WAS" |
|
Działowski |
Zbigniew Józef |
52 |
Mielec |
KW WYBORCÓW ZBIGNIEW DZIAŁOWSKI |
|
Gacek |
Kazimierz Leszek |
43 |
Mielec |
KW WYBORCÓW PRZYJAZNY URZĄD - SPRAWNA GMINA |
|
Klich |
Andrzej Michał |
53 |
Mielec |
KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
Polskie Stronnictwo Ludowe |
Piątek |
Józef Michał |
50 |
Mielec |
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
Prawo i Sprawiedliwość |
Korab |
Zbigniew |
47 |
Niebylec |
KW WYBORCÓW GMINA RAZEM |
Prawo i Sprawiedliwość |
Strzała |
Marek Jerzy |
48 |
Niebylec |
KW WYBORCÓW PLUS |
|
Pieniek |
Kazimierz Henryk |
58 |
Niwiska |
KW WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE OJCZYZNA |
|
Wróbel |
Elżbieta Stanisława |
52 |
Niwiska |
KW STOWARZYSZENIE KÓŁ GOSPODYŃ WIEJSKICH GMINY NIWISKA |
|
Augustyn |
Krzysztof |
56 |
Nowy Żmigród |
KW WYBORCÓW UCZCIWOŚĆ - ROZSĄDEK - ROZWÓJ |
|
Bakuta |
Edward |
54 |
Nowy Żmigród |
KW WYBORCÓW BEZPARTYJNY |
|
Bęben |
Ryszard |
62 |
Nowy Żmigród |
KW WYBORCÓW NASZA GMINA - NASZ WSPÓLNY DOM |
|
Wójcik |
Mirosława Dorota |
48 |
Nowy Żmigród |
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
|
Gerlach |
Adam Sylwester |
30 |
Nozdrzec |
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
|
Gromala |
Antoni Stanisław |
49 |
Nozdrzec |
KW WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA ROZWOJU GMINY NOZDRZEC |
Polskie Stronnictwo Ludowe |
Zapała |
Krzysztof Wojciech |
41 |
Olszanica |
KW WYBORCÓW "SKUTECZNY SAMORZĄD - SPRAWNA GMINA" |
|
Cząstka |
Ryszard |
55 |
Orły |
KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
Polskie Stronnictwo Ludowe |
Janusz |
Adam |
30 |
Orły |
KW WYBORCÓW FUNDUSZE EUROPEJSKIE W NASZEJ GMINIE |
|
Pilszyk |
Elżbieta Anna |
42 |
Orły |
KW WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA ORŁY |
|
Słabicki |
Bogusław Andrzej |
40 |
Orły |
KW WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA DOLINY SANU |
|
Bal |
Ryszard Józef |
50 |
Osiek Jasielski |
KW WYBORCÓW PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE PODKARPACIA |
|
Pykosz |
Mariusz Feliks |
42 |
Osiek Jasielski |
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
|
Cielec |
Piotr Andrzej |
39 |
Ostrów |
KW WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWO- STRAŻACKIE |
|
Sowa |
Tadeusz |
63 |
Ostrów |
KW WYBORCÓW TADEUSZ SOWA - ROZWÓJ GMINY OSTRÓW |
Platforma Obywatelska |
Bernat |
Waldemar Marek |
37 |
Padew Narodowa |
KW WYBORCÓW PATRIOTYCZNY RUCH SAMORZĄDOWY "POKOLENIA-RAZEM" |
|
Mazur |
Romuald |
57 |
Padew Narodowa |
KW WYBORCÓW RUCH AUTENTYCZNEJ DEMOKRACJI |
|
Popiołek |
Kazimierz |
54 |
Padew Narodowa |
KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
Polskie Stronnictwo Ludowe |
Skowron |
Tadeusz Wojciech |
50 |
Padew Narodowa |
KW WYBORCÓW "UCZCIWOŚĆ I PRAWORZĄDNOŚĆ" |
|
Uzar |
Dawid Wojciech |
28 |
Padew Narodowa |
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
Prawo i Sprawiedliwość |
Morawski |
Antoni |
53 |
Pawłosiów |
KW WYBORCÓW GMINA RÓWNYCH SZANS |
|
Reń |
Mariusz |
41 |
Pawłosiów |
KW WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
|
Węgrzynowska |
Halina |
61 |
Pawłosiów |
KW WYBORCÓW SAMORZĄDOWY |
|
Woźniak |
Łukasz Maciej |
31 |
Pawłosiów |
KW WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA |
|
Brzyski |
Tadeusz Marian |
57 |
Pruchnik |
KW WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA GMINA PRUCHNIK |
Platforma Obywatelska |
Górski |
Stanisław Wacław |
54 |
Pruchnik |
KW WYBORCÓW BĄDŹMY RAZEM |
|
Szkoła |
Wacław Stanisław |
58 |
Pruchnik |
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
|
Błaszczyszyn |
Tadeusz |
61 |
Przemyśl |
KW WYBORCÓW SAMORZĄDOWA ZIEMIA PRZEMYSKA |
|
Huk |
Andrzej Władysław |
45 |
Przemyśl |
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
|
Kowalski |
Witold Andrzej |
47 |
Przemyśl |
KW WYBORCÓW WITOLDA KOWALSKIEGO INWESTYCJE ROZWÓJ WSPÓŁPRACA |
|
Bukowski |
Wiesław Zbigniew |
51 |
Przeworsk |
KW WYBORCÓW DEMOKRACI |
|
Krawiec |
Daniel Stanisław |
39 |
Przeworsk |
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
Prawo i Sprawiedliwość |
Pączka |
Edward Antoni |
45 |
Przeworsk |
KW WYBORCÓW NIEZALEŻNI SAMORZĄDNI |
|
Przeszłowski |
Aleksander Paweł |
38 |
Przeworsk |
KW WYBORCÓW NASZ SAMORZĄDNY POWIAT |
Platforma Obywatelska |
Bąk |
Tadeusz Zygmunt |
54 |
Pysznica |
KW WYBORCÓW Z TRADYCJĄ KU NOWOCZESNOŚCI |
|
Dziuba |
Monika |
36 |
Pysznica |
KW WYBORCÓW FORUM MIESZKAŃCÓW POWIATU |
|
Pyrkosz |
Jan |
46 |
Radomyśl nad Sanem |
KW WYBORCÓW JEDNOŚĆ I POSTĘP |
|
Wiktor |
Roman Augustyn |
58 |
Radomyśl nad Sanem |
KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ |
|
Puzio |
Marek |
48 |
Radymno |
KW WYBORCÓW NOWA GMINA MARKA PUZIO |
Polskie Stronnictwo Ludowe |
Ślęzak |
Stanisław Andrzej |
68 |
Radymno |
KW WYBORCÓW DOŚWIADCZENIE I ODPOWIEDZIALNOŚĆ |
|
Dec |
Roman Michał |
47 |
Rakszawa |
KW WYBORCÓW GMINA RAKSZAWA WSPÓLNA SPRAWA |
|
Kula |
Maria |
56 |
Rakszawa |
KW WYBORCÓW "RAKSZAWA 2010" |
|
Świątoniowska |
Bogusława Anna |
52 |
Rakszawa |
KW WYBORCÓW SZANSA DLA RAKSZAWY |
|
Wróbel |
Stanisław Jakub |
45 |
Rakszawa |
KW WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA RAKSZAWA |
|
Dec |
Eugeniusz |
63 |
Raniżów |
KW WYBORCÓW NIEZALEŻNY |
|
Fila |
Daniel |
28 |
Raniżów |
KW WYBORCÓW DLA ROZWOJU GMINY RANIŻÓW |
|
Kowalski |
Marek |
34 |
Raniżów |
KW WYBORCÓW OJCZYZNA-WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
|
Niemczyk |
Jan |
60 |
Raniżów |
KW WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ GMINY |
Polskie Stronnictwo Ludowe |
DYL |
ADAM |
52 |
Rokietnica |
KW WYBORCÓW SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW |
|
GMYREK |
BOŻENA ZOFIA |
45 |
Rokietnica |
KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
Polskie Stronnictwo Ludowe |
GRZESZCZAK |
ADAM BOGDAN |
33 |
Rokietnica |
KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ |
|
POTOCZNY |
JÓZEF ROMAN |
52 |
Rokietnica |
KW WYBORCÓW TRADYCJA NAUKA GOSPODARKA |
|
TWARDY |
JÓZEFA |
54 |
Rokietnica |
KW WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ |
|
Kotliński |
Tomasz Michał |
44 |
Roźwienica |
KW WYBORCÓW SAMORZĄDNA GMINA ROŹWIENICA |
Polskie Stronnictwo Ludowe |
Kuras |
Józef |
54 |
Roźwienica |
KW STOWARZYSZENIE MAŁA OJCZYZNA |
|
Wojdyła |
Piotr Jan |
45 |
Roźwienica |
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
|
Budzicki |
Andrzej Ludwik |
53 |
Sanok |
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
Prawo i Sprawiedliwość |
Daszyk |
Marian Józef |
49 |
Sanok |
KW WYBORCÓW "WIĘŹ I DOBRO WSPÓLNE" |
|
Szmyd |
Mariusz Józef |
45 |
Sanok |
KW WYBORCÓW "NASZA GMINA SANOK" |
|
Bara |
Marek |
46 |
Skołyszyn |
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
Prawo i Sprawiedliwość |
Kołodziej |
Janusz Adam |
51 |
Skołyszyn |
KW WYBORCÓW PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE PODKARPACIA |
|
Szura |
Zenon |
57 |
Skołyszyn |
KW WYBORCÓW SAMORZĄDOWE POROZUMIENIE WYBORCZE "RAZEM" |
|
Matuszewski |
Wiesław Piotr |
49 |
Solina |
KW WYBORCÓW "ROZWÓJ EKOLOGIA TURYSTYKA" |
|
Piątkowski |
Adam Piotr |
45 |
Solina |
KW WYBORCÓW "WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ XXI" |
|
Sawiński |
Zbigniew Kazimierz |
55 |
Solina |
KW WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNE SOLINA |
|
Hulak |
Aniela |
55 |
Stary Dzików |
KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
Polskie Stronnictwo Ludowe |
Małecka |
Barbara Danuta |
45 |
Stary Dzików |
KW WYBORCÓW BARBARY MAŁECKIEJ GMINA BEZ PODZIAŁÓW |
|
Zając |
Stanisław Tadeusz |
61 |
Stary Dzików |
KW WYBORCÓW DOBRO GMINY WSPÓLNĄ SPRAWĄ |
|
Słabicki |
Janusz Stanisław |
51 |
Stubno |
KW WYBORCÓW OSP STUBNO |
|
Wdowik |
Wojciech |
47 |
Świlcza |
KW WYBORCÓW GMINNA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
Polskie Stronnictwo Ludowe |
Rosół |
Józef Franciszek |
47 |
Tarnowiec |
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
Prawo i Sprawiedliwość |
Wójcik |
Bogusław Leon |
57 |
Tarnowiec |
KW WYBORCÓW BOGUSŁAWA WÓJCIKA |
|
Fedan |
Józef |
66 |
Trzebownisko |
KW WYBORCÓW NASZA GMINA |
|
Lech |
Jan |
54 |
Trzebownisko |
KW WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO- GOSPODARCZE "RAZEM" |
Polskie Stronnictwo Ludowe |
Tomaka |
Jan Walenty |
61 |
Trzebownisko |
KW WYBORCÓW SAMORZĄDOWE POROZUMIENIE WYBORCZE |
Platforma Obywatelska |
Głaz |
Andrzej |
45 |
Tuszów Narodowy |
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
Prawo i Sprawiedliwość |
Kałuża |
Andrzej Tadeusz |
50 |
Tuszów Narodowy |
KW WYBORCÓW NASZA GMINA TUSZÓW NARODOWY |
|
Kiełb |
Grażyna Maria |
55 |
Tuszów Narodowy |
KW WYBORCÓW "SŁOWIAŃSKIE EGO" |
|
Czapor |
Mieczysław Władysław |
60 |
Tyrawa Wołoska |
KW WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ GM. TYRAWA |
|
Mielnikiewicz |
Stanisław |
55 |
Tyrawa Wołoska |
KW WYBORCÓW "RAZEM DLA GMINY" |
|
Rudkowska |
Zofia Krystyna |
58 |
Tyrawa Wołoska |
KW STOWARZYSZENIE "ZJEDNOCZENI SAMORZĄDOWCY ZIEMI SANOCKIEJ" |
|
Kagan |
Stanisław |
48 |
Wadowice Górne |
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
Prawo i Sprawiedliwość |
Midura |
Leszek Jan |
40 |
Wadowice Górne |
KW WYBORCÓW "SAMORZĄDNA GMINA WADOWICE GÓRNE" |
|
Rysak |
Stefan |
60 |
Wadowice Górne |
KW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO-GOSPODARCZE W MIELCU |
Polskie Stronnictwo Ludowe |
Długoń |
Józef |
56 |
Wiązownica |
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
Prawo i Sprawiedliwość |
Gilarski |
Bogusław Mieczysław |
40 |
Wiązownica |
KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
Polskie Stronnictwo Ludowe |
Piliszko |
Błażej |
54 |
Wiązownica |
KW STOWARZYSZENIE MAŁA OJCZYZNA |
|
Ryznar |
Marian Jerzy |
49 |
Wiązownica |
KW WYBORCÓW MARIANA RYZNARA |
|
Zarzecki |
Bogdan Józef |
41 |
Wiązownica |
KW WYBORCÓW GMINNA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
|
Kuśmierczak |
Robert Wojciech |
30 |
Wielkie Oczy |
KW WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA |
|
Lorenc |
Tomasz Andrzej |
33 |
Wielkie Oczy |
KW WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY WIELKIE OCZY |
Polskie Stronnictwo Ludowe |
Pazowski |
Wiesław Józef |
53 |
Wielkie Oczy |
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
|
Bigos |
Dariusz |
35 |
Wielopole Skrzyńskie |
KW WYBORCÓW GOSPODARNI I SAMORZĄDNI |
Platforma Obywatelska |
Gąsior |
Krzysztof |
44 |
Wielopole Skrzyńskie |
KW WYBORCÓW POROZUMIENIE GOSPODARCZO-SAMORZĄDOWE |
|
Leja |
Czesław |
61 |
Wielopole Skrzyńskie |
KW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE |
|
Ochab |
Zofia |
48 |
Wielopole Skrzyńskie |
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
|
Ochał |
Agnieszka Anna |
32 |
Wielopole Skrzyńskie |
KW WYBORCÓW POROZUMIENIE LOKALNYCH INICJATYW SAMORZĄDOWYCH |
|
Pieczonka |
Robert Krzysztof |
46 |
Wielopole Skrzyńskie |
KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
|
Górski |
Ryszard Jan |
55 |
Wiśniowa |
KW WYBORCÓW "POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE PLUS" |
|
Gruszczyński |
Zbigniew |
60 |
Wiśniowa |
KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
|
Przywara |
Tadeusz |
61 |
Wiśniowa |
KW WYBORCÓW TADEUSZA PRZYWARY |
|
Winiarski |
Andrzej Stanisław |
52 |
Wiśniowa |
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
Prawo i Sprawiedliwość |
Makara |
Grzegorz Krzysztof |
44 |
Wojaszówka |
KW WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA |
|
Stefański |
Sławomir Jan |
30 |
Wojaszówka |
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP |
|
Pataraniak |
Jan |
44 |
Zaklików |
KW WYBORCÓW "DOBRE PRAWO" |
|
Plennikowski |
Waldemar |
44 |
Zaklików |
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
|
Polański |
Ryszard Antoni |
61 |
Zaklików |
KW WYBORCÓW "RYSZARD POLAŃSKI" |
|
Wójcik |
Zdzisław |
54 |
Zaklików |
KW WYBORCÓW "NIEZALEŻNI" |
|
Guźla |
Stanisław |
50 |
Zaleszany |
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
Prawo i Sprawiedliwość |
Karaś |
Andrzej Jan |
62 |
Zaleszany |
KW WYBORCÓW "SAMORZĄD OBYWATELSKI" |
|
Nabrzeski |
Sebastian |
33 |
Zaleszany |
KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
Polskie Stronnictwo Ludowe |
Nowak |
Jan Bronisław |
52 |
Zaleszany |
KW WYBORCÓW WYBIERZ PRZYSZŁOŚĆ |
|
Betlej |
Andrzej |
57 |
Zarszyn |
KW WYBORCÓW "WSZYSCY RAZEM" |
|
Kurpiel |
Jadwiga Barbara |
37 |
Zarszyn |
KW WYBORCÓW "CZAS NA ZMIANY" |
|
Kubicki |
Wiesław Stanisław |
62 |
Zarzecze |
KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
Polskie Stronnictwo Ludowe |
Stanowski |
Tadeusz Michał |
48 |
Zarzecze |
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
Prawo i Sprawiedliwość |
Benedyk |
Andrzej |
53 |
Żołynia |
KW WYBORCÓW ŻOŁYNIA 2010 |
Polskie Stronnictwo Ludowe |
Giża |
Tadeusz |
57 |
Żołynia |
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP |
|
Kilian |
Krzysztof |
40 |
Żołynia |
KW WYBORCÓW NOWA ŻOŁYNIA 2010 |
|
Składowski |
Krzysztof Bogdan |
42 |
Żurawica |
KW WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA GMINY ŻURAWICA |
|
Szabaga |
Janusz Wiesław |
61 |
Żurawica |
KW WYBORCÓW SAMORZĄDNA GMINA ŻURAWICA |
|
Łączak |
Czesław |
56 |
Żyraków |
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
Prawo i Sprawiedliwość |
Moskal |
Krzysztof |
52 |
Żyraków |
KW WYBORCÓW SAMORZĄDNA GMINA |
Polskie Stronnictwo Ludowe |
Rączka |
Marek Stanisław |
49 |
Żyraków |
KW WYBORCÓW GMINA ŻYRAKÓW 2010 |
Polskie Stronnictwo Ludowe |