Cz13062024

AktualizacjaPn, 23 Paź 2023 1pm

feed-image
build_links(); ?>
Back Jesteś tutaj: Start Magazyn

Wskazówki dotyczące lokalizacji i rozmieszczenia pawilonów handlowych z kontenerów

yr8l8rsi5zzlmXyKontenery transportowe od lat służą jako skuteczne narzędzie transportowe towarów na całym świecie. Współczesne społeczeństwo zaczęło dostrzegać ich potencjał nie tylko przy przewożeniu rzeczy, ale także w modułowej budowie obiektów mieszkalnych oraz użytkowych. Wykorzystywane są one teraz do tworzenia mieszkań, biur, kawiarni, a także pawilonów handlowych. Jeśli zastanawiasz się nad wykorzystaniem kontenerów do celów biznesowych, oto kilka wskazówek, które pomogą Ci w wyborze odpowiedniej lokalizacji.

Czytaj więcej...

Z czym wiąże się budowa urządzenia chłodniczego?

automat vendingowyNa rynku dostępny jest szereg hurtowni oraz sklepów chłodniczych posiadających w ofercie różne produkty. Budowa mebla chłodniczego wiąże się jednak ze skompletowaniem różnych komponentów, które najczęściej jesteśmy zmuszeni zamawiać z różnych źródeł. Wiąże się to z dodatkowymi nakładami czasowymi oraz kosztami transportu.

Czytaj więcej...

Maszyna w leasingu a wywóz za granicę - o czym pamiętać?

adobestock 454409639Wywóz leasingowanych maszyn za granicę, żeby je tam użytkować, to temat, który rozpala uwagę wielu przedsiębiorców. Dzięki temu można bowiem zyskać wiele korzyści. W niniejszym artykule przybliżymy się tej tematyce i odpowiemy na najbardziej nurtujące pytania.

Czytaj więcej...

Pierwszy Concept Store w Rzeszowie już otwarty

concept13Concept13 to niezwykły Concept Store, który zrewolucjonizował drogerię w Rzeszowie. Jego wyjątkowość polega na tym, że oferuje swoje produkty zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i w atrakcyjnym sklepie internetowym, dostępnym pod adresem www.concept13.com.pl.

Czytaj więcej...

Karty pracy dla 1 klasy - jak powtarzać materiał?

portrait girl playing 23 2148836255Karty pracy dla 1 klasy pozwalają na realizację wymaganych treści, które zawarte są w podstawie programowej, ale też kształcenia ogólnego. Dzięki nim dzieci mogą utrwalić wiedzę, ale też ją poszerzyć. Warto dowiedzieć się więcej na temat kart pracy dla 1 klasy.

Czytaj więcej...

Odzież tenisowa – zabłyśnij stylem na korcie

tenis3Tenis to sport o wielu zaletach – poprawia koordynację ruchową oraz refleks, wzmacnia kondycję oraz mięśnie. Grając w tenisa, trzeba być w pełni skupionym i zaangażowanym, co pozwala odciąć się od codziennych trosk. Ponadto jest też świetnym sposobem na rozładowanie nadmiaru energii. Jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę z tenisem, to oprócz zapału potrzebujesz też odpowiednich ubrań. Przed Tobą odzież tenisowa dla wymagających – wysokiej jakości i w doskonałym stylu.

Czytaj więcej...

Galaretki z nadzieniem owocowym, czyli słodycze dla każdego

galaretkiznadzieniemNiektóre połączenia smakowe są nieśmiertelne. Może się wydawać nawet, że sięgamy po nie, od kiedy tylko pamiętamy. Dziś przedstawiamy jedno z takich rozwiązań. Mowa o takich pysznościach jak galaretki z nadzieniem owocowym.

Czytaj więcej...

Wymiana funta w Kantorze Internetowym

kantorFunt szterling, zwany także funtem brytyjskim, to najstarsza waluta świata. Należy też do najważniejszej walutowej czwórki. Do obiegu wprowadził go w 1158 roku król Henryk II. Funty (GBP) są emitowane przez Bank of England - drugi najstarszy bank centralny na świecie.

Czytaj więcej...

STATE OF GLASS – Dolnośląskie Warsztaty i Sympozjum Szkła Artystycznego i Designu

ceiling g25be50892 1920W dniach 15-23 lipca br. po raz kolejny odbędzie się projekt, mający na celu wymianę doświadczeń pomiędzy artystami, hut mistrzami i technologami z terenu Polski i Czech oraz wspólne tworzenie autorskich dzieł sztuki i designu przez znakomitych specjalistów i twórców szkła. Zaplanowane aż w czterech miejscach warsztaty oraz sympozjum będą także formą prezentacji najnowszych, ekologicznych technologii szkła artystycznego, a całe wydarzenie zakończy wystawa dzieł powstałych podczas projektu, zaplanowana na grudzień 2022 roku w Muzeum Karkonoskim w Jeleniej Górze.

Czytaj więcej...

Polsko-Gruziński Festiwal Kultury

khinkali gf8c2f3477 1920Od 30 czerwca do 3 lipca 2022 roku na Dolnym Śląsku odbędzie się Polsko-Gruziński Festiwal Kultury. W ramach wydarzenia organizowany jest cykl koncertów „Gruzińskie opowieści”, podczas którego wystąpią „Narodowy Chór Adżarii Batumi” oraz Adżarski Państwowy Zespół Baletowy „Khorumi”.

Czytaj więcej...

Zalety korzystania z barwników do tkanin

barwniki do tkaninBarwienie tkanin nie jest niczym nowym. Bardzo popularne było w PRL-u, kiedy kobiety z powodu braku towarów w sklepach, chcąc mieć coś nowego w swojej garderobie, uciekały się do farbowania starych ubrań, czy szycia nowych z dostępnych kawałków materiału, którymi czasem okazywała się zasłona czy prześcieradło. Po ufarbowaniu zyskiwały nowy ciuch. Obecnie korzystanie z barwników do tkanin stało się modne z zupełnie innych względów.

Czytaj więcej...

Na skróty...

Wiadomości

Magazyn

 • Promocja
 • Czy wiesz, że...
 • Magazyn Policyjny

Sport

 • Żużel
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Tenis

Turystyka

 • Bieszczady
 • Dalekie Wyprawy
 • Podkarpacie

Kultura

 • Książki
 • Muzyka
 • Kino
 • Promocje

Zdrowie

 • Pierwsza Pomoc
 • Zdrowie i Urodai 
 • Poradnik

Regulaminy

 • Regulamin
 • Regulamin
 • Regulamin
 • Regulamin

Administracja